10231 QUARZO ROSA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 10231 |
| Color | PINK |
| Bundle | 1 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 3 |
| Length | 265cm / 104inch |
| Height | 190cm / 75inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 876kg |
| Block | 10231 |
| Color | PINK |
| Bundle | 2 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 8 |
| Length | 265cm / 104inch |
| Height | 190cm / 75inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2336kg |
| Block | 10231 |
| Color | PINK |
| Bundle | 3 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 10 |
| Length | 265cm / 104inch |
| Height | 190cm / 75inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2920kg |
| Block | 10231 |
| Color | PINK |
| Bundle | 4 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 7 |
| Length | 265cm / 104inch |
| Height | 190cm / 75inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2044kg |
| Block | 10231 |
| Color | PINK |
| Bundle | 5 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 8 |
| Length | 265cm / 104inch |
| Height | 190cm / 75inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2336kg |